Режим роботи магазина:
ПН - ПТ: з 9:00 до 18:00

Часті питання

ПИТАННЯ: Ваше мило вилікує екзему?
ВІДПОВІДЬ: Нам не дозволяється надавати своєму милу лікувальні властивості. Якби мило було ліками, то довелося б отримувати відповідні сертифікати, проводити випробування і т.і. Але між тим у нас були кілька постійних клієнтів, які заявляли, що наше мило допомогло їм з проблемною шкірою. Даний результат може бути дією натуральних олій в нашому милі або відмова від застосування заводського мила з барвниками, консервантами і ароматизаторами. Тому наша порада вам - спробуйте натуральне мило і перевірте його дію на вашу шкіру.

ПИТАННЯ: Чим відрізняється мило ручної роботи від промислового мила?
ВІДПОВІДЬ: Що нам пропонують в магазині? Хімічний шматок мила, в який входить купа консервантів, продуктів переробки нафти і хімікатів незрозумілого походження і хімічний, часто різкий аромат.
Що вам пропонує людина, що займається миловарінням? Роботу, в яку вкладено душу і на яку витрачено час. І найприємніше, що мило виготовляється з урахуванням ваших бажань і особливостей вашої шкіри.

ПИТАННЯ: Мило ручної роботи коштує в рази дорожче магазинного. За що я переплачую?
ВІДПОВІДЬ: За якість і користь. Мило ручної роботи позбавлене хімічних добавок і SLS, воно містить корисні інгредієнти. У милі ручної роботи відсутні агресивні пави і парабени, тому воно дбайливо очищає шкіру, при цьому зволожуючи її.

ПИТАННЯ: Чому натуральне мило дорого коштує і чи можна виготовити його "подешевше"?
ВІДПОВІДЬ: Оскільки при виробництві натурального мила ми не використовуємо синтетичних матеріалів і консервантів, а вміст неомилених масел великий (7-15%), то доводиться вибирати масла, стійкі до окислення і "прогорканню" - жожоба, авокадо, ши (каріте), кокосове , макадамії, абріковсових кісточок, виноградних кісточок і т.і.
До складу нашого мила входять такі компоненти як: натуральний шовк (кокони тутового шовкопряда), натуральне козяче молоко, натуральний кашемір, трави, які ми збираємо самостійно, натуральні ефірні масла. Для додання кольору використовуються натуральні матеріали - марена, алкана, природні глини і мінерали.
Ціна всіх цих складових висока, тому й кінцевий продукт коштує недешево.